COVID-19 i merr jetën artistit të njohur shqiptar (FOTO)

Një lajm i trishtë ka ardhur mëngjesin e sotëm për artin shqiptar. COVID-19 i ka marrë jetën kolosit të poezisë dhe këngës arbëreshe, Zef Kakoca.

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtari Ilir Shaqiri.