Çfarë po ndodh mes tyre? U ndanë 4 muaj më parë, ribashkohet çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO)

Në prill të këtij viti, këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, Dafina Zeqiri deklaroi publikisht se i kishte dhënë fund lidhjes me Dj Geek.

Çfarë po ndodh mes tyre? U ndanë 4 muaj më parë,

Në një rrëfim për revistën Story Dafina tha se arriti në një pikë që duhet të zgjidhte mes punës dhe romancës.

Megjithatë duket se çifti janë kthyer sërish bashkë e këtë e kanë lënë të kuptohet nga komentet e fundit plot dashuri që i kanë bërë njëri tjetrit.

“Whoh”, i komenton Dafina partnerit dhe njëjtë ja kthen dhe ai shoqëruar me emoji me zemra.