Çfarë po ndodh? Konkurrentes së “Për’puthen” i publikohen fotot me fustan nuseje

Fansat e bëjnë punën e tyre gjithnjë e më mirë. Sot kanë dalë në sipërfaqe disa foto të konkurrentes së Për’Puthen me fustan nuserie. Bëhet fjalë për shkodranen bukuroshe Antoneta Berisha së cilës disa gjëra që kërkojnë shpjegime i kanë dalë në pah.

Në rrjet po qarkullojnë disa foto të saj kur ka qenë më e vogël ku shfaqej me fustan nuserie. Edhe pse fansat mendojnë se ajo është martuar që e vogël, fotot duken sikur i përkasin një feste baleti apo ndoshta një dasme ku ajo dhe familjarët e saj kanë qenë të ftuar.

Sidoqoftë, Antoneta pritet të zbulojë më shumë detaje rreth këtyre fotove që po bëjnë namin./Source.al