Çfarë e emocionoi kaq shumë Artan Hoxhën? Gazetari nuk përmban emocionet: Më në fund një lajm i bardhë

Gazetari i njohur Artan Hoxha ka reaguar pas ndeshjes Shqipëri-Bjellorusi ku Kuqezinjtë fituan 3:2. “Me ne fund, nje lajm i bardhe ne keto dite te zeza me COVID-19…”, shkruan Hoxha duke shprehur entuziazmin për fitoren.

Postimi i Hoxhës:

KUQEZINJ, krenare per ju. Me ne fund, nje lajm i bardhe ne keto dite te zeza me COVID-19. Shqiperi vs Bjellorusi 3-2. Dhe perfundojme ne krye te grupit ne Ligen C, duke siguruar ngjitjen ne sezonin e ardhshem per ne Ligen B.