“Boll më”, Edi Rama bën premtimin e madh: Ju jap fjalën

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një premtim të madh. Rama teksa ka postuar disa pamje nga shtetërorja e shkatërruar e Sarandës, premton se verën e ardhshme të gjithëve na pret një shëtitore perlë. Madje Rama ka publikuar edhe pamjet 3D të projektit

“MIRËMËNGJES, Të shkosh në Sarandë dhe të mos bësh dot një shëtitje në një hapësirë të gjerë buzë detit? Boll më, koha për ta bërë Ju jap fjalën me video që verën e ardhshme ju pret një shetitore perlë. Hidhini një sy projektit me poshtë, në rrugën nga 3D në realitet”, shkruan kryeministri Rama.