Biznesmeni i njohur shqiptar humb jetën nga Koronavirusi

Astrit Kolli, biznesmen i njohur ka humbur jetën si pasojë e Covid-19. Astrit Kolli ka qenë edhe profesor i italishtes në fakultetin e Gjuhëve të Huaja.

Pronari i kompanisë Grand Idea, e cila merret me stampime e printime ishte prekur ditët e fundit nga COVID-i dhe nuk mundi që të fitonte betejën me sëmundjen duke ndërruar jetë në moshën 53-vjeçare.

Foto: