Balla i jep ‘goditjen e fortë’ Bashës dhe i nxjerr videon: Ja për çfarë do mbahet mend

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka publikuar një video ku thotë se kreu i PD-së Lulzim Basha do të mbahet mend vetëm si hetues i UÇK-së.

Balla thekson se Basha njihet vetëm për këtë gjë, pasi shqiptarët nuk mbajnë mend që ai të ketë bërë punë tjetër.

Postimi i Ballës:

“Lulezim Basha vetëm si “hetues” i Luftës së UÇK do të mbahet mend, se shqiptarët nuk dinë të ketë bërë ndonjë punë tjetër”, ka shkruar Balla.

VIDEO: