Artan Hoxha nuk i ndahet Metës, publikon foton dhe e ‘thumbon’ ashpër Presidentin

Gazetari Artan Hoxha nuk iu ndahet postimeve ironike për Presidentin Ilir Meta.

Nisur nga një postim që Meta ka bërë mbrëmjen e djeshme pas fitores së skuadrës së Tiranës në Champion League, ku shfaqet me 2 gishta lart, Hoxha shkruan me ironi: Ore, pse i duket Partizani, presidentit, si skuader e qeverise dhe Edi Rames???!!!

“Suksesi ne kampionat dhe Europe, i shton nje tifoz Vip Tiranes…

Dritan Laci, Jeton Selimi me ju te Partizanit, e ka inatin ky fansi i Celtic dhe Ultra Fanatics i Tiranes

Ore, pse i duket Partizani, presidentit, si skuader e qeverise dhe Edi Rames???!!!

Ne foto: Presidenti duke festuar dje ne mbremje, fitoren e Tiranes ne champions league ….”, shkruan Hoxha.