Arjan Konomi shpërthen në lot dhe bën veprimin e papritur

Një debat i ashpër është zhvilluar mbrëmjen e djeshme spektaklin ‘prime’ të ‘Përputhen’.

Pak kohë më parë Alvisa u përplas keq me Arjan Konomin në “Përputhen”, teksa në studio erdhi ish i dashuri i saj Hyseni. Gjatë debatit Arjani e quajti Alvisën “pipiruck”, duke bërë që ajo të dilte nga studioja. Pas saj të gjithë konkurrentët u larguan të indinjuar.

Mirëpo pikërisht mbrëmjen e djeshme Hyseni nuk ka lënë gjë pa thënë për Alvisën. Mes të tjerash ai ka treguar se kanë qenë të lidhur gjatë kohës së programit, madje kanë qeshur në shtëpinë e tij teksa në televizion është transmetuar debati i saj me opinionistin.