Ardit Gjebrea i emocionuar, shoqëron vajzën në shkollë dhe i bën dedikimin e veçantë

Anna, vajza e Ardit Gjebreas është bërë gati, po aq e njohur sa i ati.

Vajza e kantautorit, producentit dhe moderatorit Ardit Gjebra të cilët kanë edhe një këngë bashkë, kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë e një gjë të tillë e shohim shpesh në Instagram-in e Gjebreas dhe hera herës në ekran.

Ditën e sotme Ardit Gjebrea ka postuar një foto duke shoqëruar Annën, teksa kjo e fundit rikthehet në shkollë: “Vit të mbarë shkollor”, shkruan moderatori krahas fotos.