Arbana Osmani humb njeriun e shtrenjtë të familjes, prek me fjalët e ndjera (FOTO)

Moderatorja e njohur Arbana Osmani po kalon momente të dhimbshme në familjen e saj.

Pak minuta më parë autorja dhe prezantuesja e njohur ka njoftuar në rrjetet sociale se ka humbur gjyshin e saj.

Krahas një fotoje ku shihet me gjyshin e gjyshen e ndjerë, Arbana ka dhënë lajmin e hidhur duke e shoqëruar me fjalët prekëse:

“Ma puth fort Nanën, o gjysh! Ah, sa do më marrë malli për ju”.

Kujtojmë se gjyshi që e ka rritur prezantuesen nuk është krejt i panjohur për publikun. Ai dhe gjyshja kanë qenë pjesë e një surprize që stafi i ka përgatitur prezantueses në fund të para 2 sezoneve të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.