Ambasadorja Yuri Kim i shkon Ramës në zyrë, çfarë po diskutojnë

Këtë pasdite ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim, ka shkuar në Kryeministri.

Mësohet se ambasadorja Kim po zhvillon një takim me kryeministrin Edi Rama. Ndërkohë nuk dihet ende se çfarë po diskutohet mes ambasadores Yuri Kim dhe kryeministrit Edi Rama.