Aktorja Ema Andrea sfidon hapur kryeministrin Edi Rama

Aktorja Ema Andrea është parë së fundmi me një tjetër stil veshjje, shumë larg zonjës së kuruar e me buzë të ndezura.

Siç shihet edhe në fotot e publikuara nga Panorama, Andrea është kapur e veshur me një bluzë ngjyrë bezhë dhe me një palë poture, të cilat të sjelln ndërmend kryeministrin Edi Rama.

Veçse ndryshe nga Rama, Andrea nuk i ka zgjedhur të zeza, por ngjyrë bezhë, duke i kombinuar edhe me bluzën e saj.

Kryeministri Rama njihet për këtë stil rebel në veshje, ndërsa Ema këtë herë e ka sfiduar, duke veshur poture shumë më të gjera se të tijat.