Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” jep njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët

Aeroporti ndërkombëtar i Tiranës ka konfirmuar se 15 fluturime do të kryhen të dielën e 31 janarit.

TIA njofton se lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit e BE-së dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit sipas vendeve pritëse, ndërkohë që udhëtarët duhet të mbajmë maskë.

Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e diel janë:

Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim
Wizz Air – Tiranë – Memmingen dhe kthim
Lufthansa – Tiranë – Frankfurt dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Bergamo dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim
Wizz Air – Tiranë – Berlin dhe kthim
Albawings – Tiranë – Venecia dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim
Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim
Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim
Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim
Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim
Wizz Air – Tiranë – Mulhouse dhe kthim
Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim
TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim.