A e dini sa vjeç është këngëtarja e njohur? Me bikini dhe shumë joshëse sfidon vajzat e reja, na la të gjithëve “gojë hapur” (FOTO)

Mihrije Braha është një prej emrave më të lakuar në muzikën shqiptare, si një prej këngëtarëve më të talentuara.Ajo gjithmonë është përfolur për pamjen e saj dhe fizikun mahnitës.

Foto/ A e dini sa vjeç është këngëtarja e njohur? Me

Së fundmi, në disa foto të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, Braha na la të gjithëve “gojë hapur”.

Foto/ A e dini sa vjeç është këngëtarja e njohur? Me

Ajo shfaqet me bikiki ngjyrë rozë, dhe një një prej fotove me bashkëshortin Naim Abazi.

Edhe pse 53-vjeçe, për këngëtaren kosovare duket se vitet kanë ndalur.

Ajo ka arritur që të ruajë format e saj trupore dhe pamjen rinore. Këngëtarja po i kalon pushimet në bregdetin e Vlorës me familjen e saj, nga ku edhe realizoi fotot hot.

Mihrije Braha pozoi e shtrirë në bregdet, duke “ngritur” temperaturat në rrjetet sociale.