‘A do e lëpish a jo, se s’do lus bythën tane’, deputeti Halit Valteri ‘çmendet’ pas Tik Tok-ut (VIDEO)

Kuvendi i Shqipërisë do të nisë sot punimet për sesionin e ri parlamentar, ndërsa të pranishëm do të jenë të gjithë deputetët me urdhër të Ruçit.

Mesa duket disa prej tyre i kanë shijuar pushimet dhe kanë gjetur kohë të merren me rrjetet sociale. Një prej tyre, Halit Valteri është përfshirë aq shumë në rrjetet sociale saqë videot e tij në aplikacionin Tik Tok kanë marrë “dhenë”.

Së fundmi ai ka publikuar një video teksa drejton makinën dhe në njërën dorë mban një akullore. “A do e lëpish a jo, se s’do lush bythën tane”, thotë ai ndër të tjera në video, ndërsa në një tjetër ha dy panceta dhe kërcen.