33-vjeçarja i kërkon këshillë për burrin, Rudina Dembacaj habit me përgjigjen: Lëre urgjent

Rudina Dembacaj si shpeshherë ka zhvilluar një mini-intervistë në Instastory, duke lënë të lirë ndjekësit të pyesin për çfarë kanë më shumë kuriozitet. Një fanse e saj 33-vjeçare e ka pyetur se si duhet të veprojë pasi nuk merret vesh me burrin dhe ai s’e kupton për asgjë. Rudina i ka thënë që të luftojë, por nëse nuk ecën ta mendojë dhe ndarjen si një zgjidhje.

Një tjetër ndjekëse e ka pyetur nëse ia vlen të jetosh më dikë që të ofendon dhe moderatorja ia ka prerë shkurt: Lëre urgjent!