20 vjeç në Paris, Sonila Meço ndan foton e veçantë: Bridhnim Europën (FOTO)

Moderatorja e njohur e emisionit “Tempora”, Sonila Meço, së fundmi ka postuar një foto në “Instagram” kur ka qenë 20 vjeç.

Ajo shihet me miken e saj dhe fotoja është shkrepur gjatë një udhëtimi në Paris.

Sipas përshkrimit të saj, Sonila tregon se ishte data dy gusht kur kjo është bërë kjo foto, temperatura ka qenë 15 gradë celcius dhe koronavirusi mund të shihej vetëm në filma.